Magiczny piasek – świetna zabawa!

Wszelkie prace plastyczne rozwijają w dzieciach zdolności manualne i kształtują wyobraźnię, więc z pewnością warto je zachęcać do ich wykonywania. Świetnym rozwiązaniem jest zakup magicznego piasku, który łączy przyjemne z pożytecznym – zapewnia dzieciom wiele godzin wspaniałej zabawy, a przy tym rozwija tak bardzo pożądane umiejętności.

Czym jest magiczny piasek?

Jest to produkt pochodzenia naturalnego, przez co jest całkiem bezpieczny dla naszych pociech. Ma postać lepkiego piasku, który można dowolnie formować na wybrany kształt. Można z niego korzystać nieskończenie wiele razy, bowiem nigdy nie wysycha. Można porównać go do modeliny, z tym, że formowanie go jest o wiele łatwiejsze i nie wymaga użycia siły i o wiele łatwiej powraca do pierwotnego kształtu. Można kupić go w dowolnym sklepie oferującym artykuły biurowe i szkolne.

Warto wspomnieć, że piasek występuje na rynku w wielu kolorach i nadaje się nie tylko dla dzieci w wieku szkolnym. Młodsze szkraby z pewnością z chęcią skorzystają z foremek, by uformować ulubiony kształt.

Magiczny piasek jest doskonałym wyborem, jeśli chodzi o zajęcia plastyczne w szkole. Z pewnością będzie to coś nowego dla dzieci, miła odmiana od standardowych zajęć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *